OXHAK & STUFA

AL-TEK eshte distributor ekskluziv i EdilKamin per Oxhaqe dhe Stufa me dru dhe pelet.
Edilkamin eshte nje kompani italiane e themeluar ne vitin 1963 dhe e specializuar ne kete sektor
Inovacion, dizajn, eficence dhe mbeshtetje pas shitjes ben qe zgjedhja jone te ishte vetem EdilKamin

AL – TEK sh.p.k.
  • +355682000021
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. È necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Rruga Llazi Miho 1027
    Kombinat - Vaqarr
    Tiranë - Shqipëri

powered by

WEB DESIGN, BUSINESS APPS, E-COMMERCE

open consulting